Výsledky, ktoré zdieľajú moje klientky: 

Ženy, ktoré so mnou pracovali individuálne sa vyjadrili:

Keď som začala pracovať s Luciou navonok som vyzerala, že je všetko v poriadku, ale vnútorne som sa cítila nespokojne. Prešla som si už pár psychológmi, ale u nikoho sa mi nedostavili také výsledky ako pri práci s Luciou. To uvedomenie ktoré mi prišlo počas práce s Luciou mi totálne otvorilo oči. Predtým som vôbec netušila, čím sa všetkým v živote brzdím, a preto som tak nespokojná. Konečne cítim, že mám rada svoj život! Oľga S.

"Už počas prvého stretnutia som zažila niekoľko "aha momentov", v ktorých som cítila naozajstnú zmenu v mojom vnímaní určitých vecí. Ako sme s Luciou pokračovali ďalšími stretnutiami, začali sa zmeny akoby vynárať počas bežného dňa postupne v rôznych situáciách, v ktorých by som to ani nečakala. Cítim sa teraz istejšie a lepšie."
Veronika

Spätne si spomínam, že predtým ako som spoznala Luciu môj život bol totálne chaotický a tak som sa aj cítila. Žila som proste v úplnej úzkosti. Stále som sa bála, že čo si o mne druhý pomyslia. Po 3 mesiacoch čo navštevujem Luciu sa mi dejú také dobré veci! Dokážem sa sama na seba spoľahnúť a rozhodnúť sa tak, ako potrebujem ja a nie tak, ako predtým, keď som sa cítila stále pod tlakom. Už sa nehodnotím. A baví ma na sebe pracovať! Petra T.

"Bola som už unavená analýzou minulosti z mojich predošlých terapií. Lucia ma doviedla priamo na koreň veci, čo som predtým nedokázala vidieť. Uvedomila som si svoju hodnotu, čo bolo pre mňa veľmi dôležité, lebo som vďaka tomu prestala robiť veci ktoré sa mi kedysi stále opakovali. Akoby zo mňa odpadol kameň a žijem s väčšou ľahkosťou."
Katarína

Moji najbližší vedeli, že trpím výčitkami, negativitou a pochybnosťami o sebe. Vďaka Lucii som si uvedomila, že v skutočnosti sa chcem cítiť inak a aj môžem, lebo to mám vo svojich rukách. Len mi chýbali tie dôležité techniky, ktoré ma Lucia naučila. Veci, ktoré predtým vyzerali neúnosne a stále ma otravovali teraz sú už len prežitou spomienkou, ktorá sa stala, ale nemá na mňa vplyv. Už necítim tu záťaž, miesto toho v sebe cítim tú vnútornú sebadôveru, sebavedomie, ktoré som potrebovala. Silvia M.

Nedokázala som chodiť výťahom. Namiesto toho som vždy chodila po schodoch. Postupne som sa začala vyhýbať všetkým stiesneným priestorom, čo som robila úplne podvedomky a som sa tak povediac seba klamala. Doktor mi povedal, že mám klaustrofóbiu, ale nič viac som s tým nerobila. Nechcela som brať lieky alebo také dačo. Na popud môjho priateľa som si povedala, že by som s tým rada niečo urobila a odporučili mi Luciu. Je to neuveriteľné a musím sa aj smiať, lebo proste klaustrofóbna už vôbec nie som. Som z toho nadšená, že sa stačilo len odhodlať a riešenie existovalo. Nedokážem ani vyjadriť aká som ti vďačná. Ema Kubicová

V roku 2003 som bola svedkom autonehody a nikdy som sa naozaj nezotavila zo strachu, že by sa niečo nestalo, keď budem šoférovať. Vždy som nechala riadiť niekoho iného a vlastne som nikdy v aute rada nesedela. Keď som na tom s tebou začala pracovať všimla som si postupnú úľavu. Keď som bola na to pripravená skúsila som šoférovať. Ak by som teraz začala panikárčiť tak v oveľa závažnejších situáciách a aj vtedy si dokážem navodiť taký upokojujúci pocit a okamžite to moju paniku zastaví. Mám za sebou dlhú cestu a je neuveriteľné, že sa konečne môžem odvážiť šoférovať aj na väčšie vzdialenosti. Veľké ĎAKUJEM. Nata F.

Rada by som vyjadrila obrovskú vďaku za to, že si mi pomohla prekonať môj strach z výšky! Uvedomila som si, že som sa podvedome vyhýbala miestam, ktoré by ma rozrušovali. Vďaka tvojej pomoci to už tak nie je a mám radosť z vecí, ktoré som nikdy nemohla robiť. Kristína M.

Mala som veľký strach z chrobákov a pavúkov. Vždy som vyskočila a skrýkla keď som dákeho zbadala a môj muž musel robiť protiopatrenia, aby ma "zachránil". Vďaka sedeniam s Luciou sa mi zdá, že už žiadnych pavúkov neriešim a aj keď sa nejaký náhodou prechádza po kuchyni, som proste kľudná. Akoby si z toho nič nerobím. Dokážem ovládať svoje pocity. Ďakujem. Linda Tronická

Milujem cestovanie, ale lietanie som asi posledných 8 rokov nenávidela. Keď som zbadala lietadlo vo vzduchu, môj žalúdok sa okamžite ozval a nohy sa mi akoby podlomili. No a ak som musela letieť, tak som mala nepríjemné pocity už niekoľko dní pred odletom. Bolo to hrozné lebo som nechcela brať prášky na skludnenie, ale musela som si dať a potom som sa cítila ospalá a oťapená. Manžel ma vždy utešoval a v lietadle som si musela dať flašku piva. Keď došla turbulencia tak som lapala po dychu. Pri štarte a pristátí sa opakovala tá istá panika. Aj keď som bola najprv skeptická pracovať s Luciou, výsledky boli úžasné! Pred týždňom som musela opäť letieť a sama som sa seba pýtala či som to vôbec ja, lebo aj keď sme sa dostali do turbulencie sa môj tep sotva zvýšil. Dokonca som si vychutnávala aj výhľad z okna :) Úžasné, ďakujem. Viera K.

Ženy, ktoré sa zúčastnili mojich zážitkových seminárov napísali:

Neviem presne, ako sa to stalo - racionálne vysvetlenie na to nemám .... a to, čo sa ukázalo keď som si postavala svoju rodinu mi dalo nový pohľad a teraz sa pozerám na bolestivé udalosti v mojom živote a rodinných vzťahoch akoby cez nové oči. Umožnilo mi to žiť moje vzťahy a dokonca aj svoj život iným spôsobom. Nehovorím, že sa stal zázrak, ktorý náhle vyriešil všetky moje problémy, ale rozhodne mi to dalo do ruky nový nástroj a možnosť rozpustiť to bremeno, ktoré som si dlho niesla. Daniela, Bratislava

"Seminár bol pre mňa tajomným zážitkom. Pamätám si, že pri pozorovaní mojej konštelácie som po prvýkrát v živote bola schopná pozorovať svoju rodinu zvonka, pretože niekto iný hrá tie role a nič sa odomňa neočakávalo, iba sledovať. Vďaka tomu som zrazu videla moju rodinu inak než obvykle- bez viny a frustrácie. Ako sled udalostí, do ktorých patrím. Bola to úľava. O pár mesiacov neskôr som si všimla, že moja zaujatosť mojou matkou klesá, a že v dôsledku toho môžem lepšie vidieť svojho brata a sestru. Zrazu som s nimi vedela lepšie vychádzať a začala som aj iných ľudí vidieť inak, a viac si ich ceniť. Je to, akoby po tom, čo som videla na seminári, sa všetci členovia mojej rodiny dostali do môjho srdca." Martina, Bratislava