predstavujem: "Cesta k odhaleniu skrytých SÍL, ktoré blokujú tvoj úspech vo vzťahoch, zdraví a financiách." 

Zážitkový workshop, ktorý sa dotkne tvojej duše....Pozrieš sa na to, čo ťa trápi, odhalíš čo skutočne sa za tým skrýva a odnesieš si v sebe nový, úplný obraz o tvojej situácii.

Ktorú oblasť svojho života túžiš posunúť dopredu ako prvú?

Chceš zlepšiť svoje vzťahy?

Chceš zlepšiť svoje zdravie?


Podnikáš alebo zakladáš podnikanie?

Chceš zlepšiť svoje financie?

Keď sa chceš v živote cítiť šťastne a spokojne existuje na to jednoduchý postup:

1. Rozhodnutie: Najprv sa musíš rozhodnúť, že chceš svoj život posunúť

2. Zameranie pozornosti: Zisti, ktorú oblasť chceš v svojom živote práve teraz zlepšiť, aby si sa vedela na to zamerať

3. A Začni! Jedine prácou na sebe, spoznávaním sa a odhaľovaním vlastných blokov zistíš, že šťastie sa skrýva v tvojom vnútri

Na tomto zážitkovom seminári pomocou metódy Konštelácie:

 • odhalíme to, čo je skryté za tvojim problémom, čo nedokážeš vidieť
 • vnesieme poriadok do tvojho osobného alebo profesíjneho života
 • rozprúdime silu, ktorá ovplyvní tvoje vnímanie a prispeje k uvoľneniu blokov a k životnému posunu.


 Už jedno sedenie môže odhaliť predtým neviditeľnú dynamiku, ktorá je koreňom tvojho fyzického alebo emočného utrpenia, blokov a obmedzení.

Konštelácie ti umožnia prelomiť staré vzorce a znovuobjaviť samoliečiaci proces lásky - kľúč k životnej radosti.

SPOJ SA SO SVOJIMI KOREŇMI A
ODHAĽ SKRYTÉ SILY ZÁŽITKOVOU METÓDOU!

V čom ti seminár pomôže?

 • Poskytne ti hlbšie pochopenie, prečo sa cítiš, ako sa cítiš.
 • Získaš uvedomenie toho, ako ťa ovplyvňujú tragické udalosti, ktoré ostali v tvojej rodine nevyriešené
 • Naučíš sa vizualizácie, liečivé vety a ďalšie nástroje, ktoré ti pomôžu spustiť v tele samoliečiaci proces vo vzťahu k sebe a ostatným.
 • Pochopíš čo môže spôsobovať tvoje ťažkosti v akejkoľvek životnej oblasti a to ťa posunie k novým možnostiam
 • Doslova vstúpiš do nového obrazu pocitu úplnosti.
 • Po konštalácii budeš stáť na silnejšom a jasnejšom mieste.

Konštelácie dávajú príležitosť pochopiť, že nie si izolovaná od okolitého sveta, ale že si súčasťou väčšieho systému ktorého dynamika ťa ovplyvňuje. Prvým a najsilnejším takýmto systémom je vlastná rodina.

"Neviem presne, ako sa to stalo - racionálne vysvetlenie na to nemám .... a to, čo sa ukázalo keď som si postavala svoju rodinu mi dalo nový pohľad a teraz sa pozerám na bolestivé udalosti v mojom živote a rodinných vzťahoch akoby cez nové oči. Umožnilo mi to žiť moje vzťahy a dokonca aj svoj život iným spôsobom. Nehovorím, že sa stalo zázrak, ktorý náhle vyriešil všetky moje problémy, ale rozhodne mi to dalo do ruky nový nástroj a možnosť rozpustiť to bremeno, ktoré som si dlho niesla." Daniela, Bratislava

"Seminár bol pre mňa tajomným zážitkom. Pamätám si, že pri pozorovaní mojej konštelácie som po prvýkrát v živote bola schopná pozorovať svoju rodinu zvonka, pretože niekto iný hrá tie role a nič sa odomňa neočakávalo, iba sledovať. Vďaka tomu  som zrazu videla moju rodinu inak než obvykle- bez viny a frustrácie. Ako sled udalostí, do ktorých patrím. Bola to úľava. O pár mesiacov neskôr som si všimla, že moja zaujatosť mojou matkou  klesá, a že v dôsledku toho môžem lepšie vidieť svojho brata a sestru. Zrazu som s nimi vedela lepšie vychádzať a začala som aj iných ľudí vidieť inak, a viac si ich ceniť. Je to, akoby po tom, čo som videla na seminári, sa všetci členovia mojej rodiny dostali do môjho srdca." Martina, Bratislava

Je to na tebe. Nemotaj sa v tom viac sama. Ako sa rozhodneš?

ÁNO, Chcem, odhaliť skryté sily, vniesť poriadok do svojho života a posunúť ho!

Rezervuj si miesto na seminári "Cesta k odhaleniu skrytých SÍL, ktoré blokujú tvoj úspech vo vzťahoch, zdraví a financiách." vyplnením údajov nižšie. Budem ťa kontaktovať emailom.

CENA 40 EUR, 2 osoby spolu 60 EUR

Pýtaš sa ma...ja odpovedám...

Ako seminár prebieha ?

Seminár prebieha v skupine, ktorá vytvorí spolu so mnou a s tebou podporný systém na to, aby sa mohlo prejaviť to, čo potrebuješ vidieť.

 1. Najskôr sa opýtam všetkých v kruhu skupiny, kto si chce postaviť konštaláciu a v skratke mi popíšu čoho sa má týkať. Keď budeme staviať konkrétne tvoju konštaláciu, prizvem ťa sadnúť si ku mne a porozprávame sa hlbšie o tom čo ťa na konštaláciu priviedlo a na čo by si sa chcela pozrieť. Na základe faktických otázok, ktoré sú pre postavenie konštelácie dôležité, sa budem zaujímať o ťažké životné osudy tvojich predkov.
 2. Akonáhle budem mať dostatok materiálu na rozostavnie tvojej konštalácie, požiadam ťa, aby si si vybrala zo skupiny osoby, ktoré budú zastupovať členov tvojej rodiny a rozostavali ich podĺa toho kam ťa to ťahá. Po chvíli začne toto rozostavenie pôsobiť a zástupcovia začnú spontánne naciťovať relevantné informácie a prejavovať sa ako tvoji rodinný prislušníci. Postupne sa začne odhaľovať neviditeľná dynamika ovplyvňujúca tvoju súčasnú situáciu.
 3. Ako sa proces rozvíja ďalej, začínaš vidieť možnosť nápravy. Systém vytvorí nový, vnútorný obraz celej situácie ktorý spúšťa samoliečiaci proces. 

Na skupinový seminár si vyhraď celý deň. Začíname o 10:00 a končíme o 17:00 s prestávkou na obed.

Pre koho je vhodné urobiť si na seminári konšteláciu?

Ktokoľvek, kto má matku a otca, môže využívať rodinné konštelácie.

V každom rodinnom systéme existuje buď jasná alebo skrytá nerovnováha, ktorú je dôležité odhaliť, aby sa každému členovi rodiny umožnilo nájsť si svoje správne miesto. To ti umožní žiť bez zapletení a využívať prirodzený tok rodinnej lásky.

Musím prísť aj s mojou rodinou keď si chcem postavať rodinnú konšteláciu?

Nie, pretože v skupine budú ľudia, z pomedzi ktorých si vyberieš kto bude zastupovať jednotlivých členov tvojej rodiny. Ako však píšem nižšie, ak sa niektorý člen chce s tebou zúčastniť je to veľmi priaznivé pre prehĺbenie vášho vzťahu.

Čo ak si nestihnem postavať moju konšteláciu?

Z konštalácie čerpáš aj v roli zástupcu za ktorého si ťa niekto vyberie.

Zástupcovia sú často ohromení a hlboko dotknutí, keď sa odhalí skrytá symetria lásky a zapletenie v systéme. Aj keď priebeh celej konštalácie iba sledujš, môžeš pocítiť ako to, čo pozoruješ pomáha aj tebe. Ukázalo sa, že prítomná liečivá energia sa dotkne všetkých účastníkov. Niektorí klienti hovoria, že dostali svoje hlboké uzdravenie práve ako zástupca niektorého člena rodiny.

S akými témami chodia ľudia na konštelácie?


 • chcú zlepšiť svoj vzťah s otcom alebo mamou
 • chcú zlepšiť svoje podnikanie, financie a kariéru
 • majú pocit, že nie sú sami sebou,
 • opakujú sa im staré vzorce, ktoré sa im nedarí vyriešiť
 • nedarí sa im nájsť partnera, alebo ich vzťahy nie sú také aké by chceli
 • majú alergie, kožné problémy a iné zdravotné problémy a bolesti
 • chcú pomôcť svojmu dieťaťu, alebo sa im nedarí mať dieťa

Môžem priviesť členov svojej rodiny?


Áno. Je to veľmi priaznivé, keď sa člen rodiny pozerá na tvoju konštaláciu. Dynamika, ktorá sa odhalí je taká silná, že otvára brány k spojeniu rodinných príslušníkov na hlbšej úrovni. Konštalácie takto vytvárajú priestor kde sa otvára srdce a prichádza k vzájomnému pochopeniu.

Keď si staviaš konštaláciu ty, tvoji členovia rodiny sa spolu s tebou prizerajú a nie sú dosadzovaní do tvojej konštalácie za zástupcov.

Čo je to zástupca?

Zástupcom je účastník sedenia, ktorý je požiadaný aby zastupoval člena rodiny alebo inú energiu v konštalácii. Byť zástupcom je dobrovoľné a ak sa na to človek necíti, môže odmietnuť. Byť zástupcom však tiež prispieva k posunu.

Musím dať zástupcom informácie o osobe, ktorú budú zastupovať?

Rozhodne nie. Časť konštalačnej práce súvisí s naladením sa na energetické pole rodinného systému z ktorého zástupcovia spontánne načerpajú potrebné informácie, ktoré sprostredkujú. Nie je na to potrebná žiadna námaha a môže to urobiť ktokoľvek.

Mám problém súvisiaci s prácou; môže konštelácia pomôcť?

Konštalácie sa môžu pozrieť na čokoľvek, čo spôsobuje zmätok vo tvojom živote.

Čo mám robiť po sedení?

V deň po konštalácii si vyhraď čas pre seba, daj si kúpeľ, prechádzku alebo len tak pobudni sami so sebou.

Zážitok z konštalácii a ich samoliečiaci proces na teba začne pôsobiť práve vtedy, keď ich necháš pôsobiť a nebudeš ich priebeh vyhodnocovať. Vnútorné obrazy, ktoré sa vytvoria v rámci tvojej konštalácie sa dostanú hlboko do podvedomia odkiaľ môžu potom pôsobiť bez tvojej vedomej kontroly.

Stále nevieš či je seminár pre teba? Rezervuj si úvodné konzultáciu online ZADARMO a budeme mať  viac času porozprávať sa spolu o tom čo ťa trápi a čo ti môže pomôcť.

Prihlás sa na najbližší seminár: 

Spolu s konštelárkou Romanou Lampertovou sme pre teba pripravili celodenný seminár, "Cesta k odhaleniu skrytých SÍL, ktoré blokujú tvoj úspech vo vzťahoch, zdraví a financiách."

kde:

 • sa môžeš hlbšie pozrieť na to, čo sa skýva za tvojim strachom a problémami.
 • získaš náhľad na riešenie
 • dostaneš nový obraz o situácii, a budeš stáť na silnejšom a jasnejšom mieste

Rezervuj si miesto teraz tu a emailom obdržíš presné informácie o mieste konania a ďalšie informácie o seminári.