ZMENA začína od teba, nie od niekoho iného

"Ak som videl ďalej, bolo to preto, lebo som stál na pleciach obrov." Sir Isaac Newton

Na tejto stránke by som chcela dať moju poctu všetkým učiteľom, na pleciach ktorých môžem stavať a ponúkať moje služby tým, ktorý to potrebujú. Moja cesta dokončením štúdia psychológie pred 11 rokmi len začala. Hľadala som metódy, ktoré by skutočne fungovali a viedli mojich klientov k takej vnútornej zmene, ktorá zlepší ich život natrvalo. Neuspokojila som sa s málom a vyhľadala som tých najlepších odborníkov v svojej oblasti, ktorých metódy pomohli miliónom ľudí na celom svete. Vďaka tým, ktorý ma učili, môžem šíriť múdrosť ďalej.

MARSCHALL ROSENBERG

To ako sa rozhodneme pozrieť na každú situáciu, ovplyvní to, či budeme mať silu ju zmeniť alebo zhoršiť.

Zakladateľ a riaditeľ Centra nenásilnej komunikácie (NVC), zameranej na podporu partnerstva a riešenia konfliktov medzi ľuďmi, vo vzťahoch a v spoločnosti.

NVC som študovala po skončení štúdia psychológie a pred založením môjho projektu HoopRelief, ktorý pracoval s traumatizovanými deťmi a mládežou, a priniesol NVC do škôl medzi učiteľov v konfliktom ohrozených krajinách ako Uganda, Palestína a India.

Inšpirujt sa z NVC aj ty a prečítaj si knihu Nenásilná komunikace

TONY ROBBINS

"V každej ľudskej bytosti je ukrytá silná hnacia sila, ktorá, akonáhle sa uvoľní, môže premeniť akúkoľvek víziu, sen alebo túžbu na skutočnosť."

Energický, niekedy až dych vyrážajúci svetoznámy kouč, ktorý koučoval také hviezdy ako Leonardo Dicaprio alebo Serena Viliams. Jeho rukami prešlo už vyše 5 miliónov ľudí, čo svedčí o jeho koučovacích schopnostiach. Spolu s Cloe Madanes, Mark a Magely Peisha založil školu Strategickej intervencie, kde som študovala Strategickú intervenciu a Result coaching (Na výsledky zacielený koučing) zameraný na prácu so ženami.

Inšpiruj sa od Tonyho aj ty a prečítaj si knihu Nekonečná vnútorná sila

BERT HELLINGER

"Veľká duša sa pohybuje len jedným smerom, a tým je, aby sa spojilo to, čo bolo oddelené."
Považovaný za jedného z najuznávanejších psychoterapeutov na svete, Bert Hellinger svojou metódou osvetľuje nevedomé a často deštruktívne sily v rodinách. Vyvinul Rodinné konštelácie, účinný terapeutický proces, ktorý ti pomôže prelomiť deštruktívne rodinné vzory nešťastia, choroby, zlyhania a závislostí.
Bertove konštalácie sa udomácnili v mojom repertuáre metód vďaka výcviku Zdenky Tuškovej.

CONNIRAE & STEVEN             ANDREAS

"Úspech pre mňa nie je niekoho predbiehať, je to pokoj, ktorý pochádza zo spokojnosti vedomia, že ste urobili to najlepšie.

Connirae je známa svojou prelomovou prácou Core Transformation, ktorá človeka vedie na cestu do hĺbky svojej bytosti, kde sa obmedzenia stávajú dverami k zmene. Spolu s jej manželom Stevom Andreas venovali svoj život zdokonalovaniu metód NLP (Neurolinguistic programing) ktoré efektívne menia limitujúce presvedčenia, postoje a správanie, a umožňujú človeku pozitívne zlepšiť všetky oblasti života. Založili školu NLP Comprehensive, kde som po štúdiu Core Transformation u Connirae a jej sestry Tamary, vyštudovala Master Neurolinguistiky. Počas projektu HoopRelief, som začala u Steva študovať jeho celoživotné dielo a školu na pomoc ľuďom s PTSD (Post Traumatic Stres Disorder - Post traumatická stresová porucha).


Ďalšia vďaka patrí Jozefovi Hašťovi za metódu Autogénny tréning, Tad Jamsovi za Time Line Therapy, Wilhelmovy Reichovy za Bodypsychoterapiu a všetkým ďalším učiteľom čo ma inšpirovali....

Vďaka nim a mnohým iným som mohla vytvoriť neziskový projekt HoopRelief na pomoc traumatizovaným deťom, a v súčastnosti založiť neziskové online poradenstvo pre traumatizované rodiny v Palestíne. Ďalej pôsobím v neziskovej organizácii ADRA ako psychlóg a terapeut pre traumatizované ženy. Som lektorkou Rodinných Konštelácií a ako jediná na Slovensku vediem Core Transformation a individuálnu poradňu so službami: Zbav sa Fóbie, Seba-VEDOMÁ žena, Bez obáv a úzkosti vo vzťahoch a živote


Mojou najväčšou vášňou a misiou je posunúť každú ženu, (ktorá chce na sebe pracovať), dopredu, za takým životom po akom túži...

Inšpiruj sa: (vyberám pre teba najobľúbenejšie knihy z mojej knižnice)

  • Paulo Coelho: Alchymista
  • Jeho svätosť Dalajlama a Howard C. Cutler: Cesta ke štestí
  • Jeho svätosť Dalajlama: Sila soucitení
  • Jeho svätosť Dalajlama: Cesta ke Svobode
  • Jeho svätosť Dalajlama: The art of happiness
  • Erich Fromm: Umenie milovať
  • Erich Fromm: Mít nebo být
  • Gerald G. Jampolsky: Love is letting go of fear
  • M. Scott Peck: Nevyšlapanou cestou
  • Don Miguel Ruiz: Štyri Dohody